Juukla
Dołączył: 25 Sty 2014
Posty: 741
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/5 Skąd: Finland
|
Wysłany: Wto 12:30, 25 Mar 2014 Temat postu: mocno siÄ pogorszyĹo jak stara gwardia lekarzy odeszĹa na |
|
|
Czlowiek- to drzewo. [link widoczny dla zalogowanych] CieszÄ siÄ ze istnieje taki temat i sÄ
dziewczyny ktĂłre szczerze mĂłwiÄ
o swoich doĹwiadczeniach. Pomysl sobie , Ĺźe posiedzisz tam jakis czas , a potem wracasz.
Moja lewa gĂłrna Ăłsemka wyrosĹa poza Ĺukiem (jak to fachowo okreĹĹiĹa dentystka) dosĹownie skierowana w stronÄ polika.
Buziaki w ten upalny poranek
popatrzcie ile osĂłb sie ukrywa jeszcze a ile lesbijek?
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
czy to moze byc po tych tabletkach? [link widoczny dla zalogowanych] Dlatego polecam robic przerwy jesli chodzi o picie soku ..
Mniej wiÄcej póŠroku miaĹam problemy w odchudzaniem. podpieczone na patelni, ze skwareczkami i natkÄ
pietruszki, koniecznie majeranek! OczywiĹcie takie postÄpowanie CiÄ nie uleczy z problemu, ale pozbÄdziesz siÄ ropy i dziÄki temu rana po zabiegu szybciej siÄ zagoi. BudzÄ siÄ o 4 rano wypoczÄta, peĹna energii i chÄci do Ĺźycia. Nie wiem ile waĹźÄ, czujÄ siÄ jakaĹ ociÄĹźaĹa i bojÄ siÄ stanÄ
Ä na wagÄ. [link widoczny dla zalogowanych]
a dobra mam;p wĹasnie wrociĹam od siostry z urodzin taka rodzinna bibka i wiecie co mam kilka spostrzerzeĹ Do dzieĹa dziewczynki wczoraj zrobiĹam sobie maĹÄ
przerwÄ z racji urodzin ale i dlatego, Ĺźe ledwo chodziĹam po przedwczorajszym treningu. Bo kurcze lezac i bedac na diecie w moim pzypadku srednio No nic pobawie sie jeszcze tymi paskami jak sie skoncza przestane to mierzyc bo tylko sie spinam. Etap I (1-8 tydzieĹ, spotkania 2 razy w tygodniu) mam nadzieje ze pomogĹam CzeĹÄ dziewczyny.
[link widoczny dla zalogowanych]
jestem ajentem zabki od dwĂłch miesiÄcy.
A to personel nie miĹy, a to poĹoĹźna nie przyjdzie na pierwszy dzwonek, a to dzieckiem nie tak siÄ zajÄli, a to coĹ innego i tak moĹźna wyliczaÄ bez koĹca.
ja oczywiscie tez posiadam kedziorki...i to straszne!
[link widoczny dla zalogowanych]
niby nic nie czujesz ale prawie jak tortury.
A na tytan nie!
Post został pochwalony 0 razy
|
|